צילמתי הדרכה של 25 דקות בה אני מראה איך 18 לקוחות שלי (שאר הלקוחות עברו גם את זה) הגיעו להכנסה קבועה בעסק של 40,000 ש"ח ומעלה בתוך 60 יום!

בלי להגדיל תקציב שיווק
בלי לעבוד יותר שעות בעסק

איך?

דרך 4 מהלכים בלבד שפשוט גרמו להם למכור את 

מלא כאן את המייל ותעבור ישר להדרכה המלאה בחינם!

וכדי שתוכל לקבל עוד כלים ובונוסים במתנה שיעזרו לך להזניק את העסק קדימה!

ההדרכה הזאת שווה לפחות 360 ש"ח

בהדרכות הקודמות כבר צפו מעל 2800 אנשים וחלקם הגדול פשוט לא מפסיק לשלוח הודעות מפרגנות על כמה שזה תרם להם בעסק!
בדיוק בגלל זה ההדרכה הולכת להישאר במתנה עוד ימים ספורים ואז אני מתחיל לגבות עליה תשלום. 

(עדיין לא החלטתי בדיוק מתי)

אז אם אתם אנשים שיודעים לזהות הזדמנויות
תירשמו למעלה ותעברו מיד להדרכה המלאה בחינם
רק כדי שזה יהיה אפקטיבי לכו למקום שקט ותפנו לעצמכם כמה דקות. מבטיח שזה יהיה שווה את זה.

נעים מאוד, אני דביר כהן

יועץ עסקי ובעל תואר שני בתחום העסקי, נשוי ואבא ל 2 ילדים מטריפים.

בשנים האחרונות עשיתי מגוון תפקידים וביניהם הייתי מנהל עסקי בבנק הצומח בישראל, ניהלתי בגזרת המכירות בחברת אשראי הגדולה בארץ. ייעצתי לעשרות בעלי עסקים בתחום השיווק, המכירות והפיתוח העסקי  והיום אני נותן  מהידע שלי לעסקים קטנים ובינוניים ועוזר להם לפרוץ כל תקרת זכוכית אפשרית. ועד היום עשרות עסקים שליוויתי חוו עליה של פי 2 לפחות בהכנסות בעסק.

אחד הדברים שאני נתקל בהם הכי הרבה  בליווי שאני נותן לעסקים אלו בעלי עסקים בדגש על עסקים חדשים (עד שנתיים) שאומרים לי "דביר תקשיב, עברתי כבר 3 סוכנויות פרסום ועדיין אני לא מצליח להגיע לתוצאות, אני עובד מבוקר עד ערב, אין לי חיים ואני עדיין מרוויח כמו שכיר"

מה שהרבה לא יודעים זה שאף קמפיינר כזה או אחר מוכשר ככל שיהיה לא יוכל לפתור את הבעיות הללו, בלי לבנות מהלכי שיווק נכונים אתם תמשיכו להוציא הון על קמפיינים וקידום ומי שמתעשר אלו פייסבוק וגוגל.

בשביל זה אני פה, אני יודע מה העסק שלכם צריך בשביל לשבור את התקרה ולהגיע לתוצאות שאתם רוצים! לא כי אני איזה גאון, לא. אלא בגלל שלמדתי, חקרתי, חפרתי וניסיתי עד שהצלחתי לבנות ארגז כלים מוכח שבעזרתו אני יכול לתת לבעלי עסקים בדיוק את הכלים שהם צריכים כדי להתקדם.

 

אז אם אתה רוצה לקבל את הכלים בפיתוח עסקי, שיווק ומכירות שבזכותם תוכל להגיע לעסק שמכניס 40K בחודש לפחות, כנס להדרכה, ללא עלות וללא התחייבות, בה תקבל כלים שתוכל ליישם אצלך בעסק ותראה איך כבר בחודשים הראשונים אתה מצליח להגיע לרמת הכנסה שלא הגעת אליה.

Scroll to Top