צילמתי הדרכה של 25 דקות  בה אני מראה איך לקוח הכניס לעסק עוד 21,400 ש"ח בתוך 11 יום!!

 בלי להגדיל תקציב שיווק
בלי להוסיף שעות עבודה בעסק

איך?

 דרך 3 מהלכים בלבד שפשוט העלו לו את אחוזי סגירה ל-70 אחוז! 

מלא את המייל שלך ועבור ישר להדרכת המכירות המלאה בחינם!

וכדי שתוכל לקבל עוד כלים ובונוסים במתנה שיעזרו לך להזניק את העסק קדימה!

בהדרכות הקודמות כבר צפו מעל 2800 אנשים וחלקם הגדול פשוט לא מפסיק לשלוח הודעות מפרגנות על כמה שזה תרם להם בעסק! 

אז אם אתם אנשים שיודעים לזהות הזדמנויות
תירשמו למעלה ותעברו מיד להדרכה המלאה בחינם
רק כדי שזה יהיה אפקטיבי לכו למקום שקט ותפנו לעצמכם כמה דקות. מבטיח שזה יהיה שווה את זה.

נעים מאוד, אני דביר כהן

יועץ עסקי ובעל תואר שני בתחום העסקי, נשוי ואבא ל 2 ילדים מטריפים.

בשנים האחרונות עשיתי מגוון תפקידים וביניהם הייתי מנהל עסקי בבנק הצומח בישראל, ניהלתי בגזרת המכירות בחברת אשראי הגדולה בארץ. ייעצתי לעשרות בעלי עסקים בתחום השיווק, המכירות והפיתוח העסקי  והיום אני נותן  מהידע שלי לעסקים קטנים ובינוניים ועוזר להם לפרוץ כל תקרת זכוכית אפשרית. ועשרות עסקים שאני מלווה כבר חוו עליה של פי 2 ויותר בהכנסות.

אחד הדברים שאני נתקל בהם הכי הרבה  בליווי שאני נותן לעסקים אלו בעלי עסקים  שאומרים לי "דביר תקשיב, אני מקבל הרבה טלפונים, יש לידים אבל לא מצליח לסגור אותם, תמיד שולח הצעות מחיר ולא חוזרים אליי, או שיקר להם"

מה שהרבה לא יודעים זה שאף קמפיינר כזה או אחר מוכשר ככל שיהיה לא יוכל לפתור את הבעיות הללו, בלי לקבל כלים נכונים על תהליך המכירה אתם תמשיכו להוציא הון על קמפיינים וקידום אבל בלי היכולת והכלים ת'כלס בסוף לסגור את הלקוח שמגיע לא עשיתם בזה כלום.

בשביל זה אני פה, אני יודע מה העסק שלכם צריך בשביל לשבור את התקרה ולהגיע לתוצאות שאתם רוצים! לא כי אני איזה גאון, לא. אלא בגלל שלמדתי, חקרתי, חפרתי וניסיתי עד שהצלחתי לבנות ארגז כלים מוכח שבעזרתו אני יכול לתת לבעלי עסקים בדיוק את הכלים שהם צריכים כדי להתקדם.

אז אם אתה רוצה ללמוד איך להגדיל את היקף המכירות והסגירות בעסק שלך, כנס להדרכה, ללא עלות וללא התחייבות, בוא תקבל כלים שתוכל ליישם אצלך בעסק ותראה איך כבר בחודשים הראשונים אתה מצליח להגיע לרמת הכנסה שלא הגעת אליה.

Scroll to Top